Site kullanım şartları

Bu alana veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

www.kebanelektrik.com.tr alan adı altında yayınlanmakta olan, Keban Elektrik – Elektronik Mühendislik Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine ait internet sitesinde ki (Bu bildiride bundan böyle “keban elektrik” olarak anılacaktır) her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve fikri mülkiyetlere ait her türlü kullanım hakkı keban elektrik’e aittir. Bu unsurlar yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Keban elektrik internet sitesindeki bağlantılar sizi keban elektrik veya bağlı kuruluşlarının dışındaki ağlara götürebilir. Keban elektrik, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylık sağlama amacıyla sunulmaktadır. Keban elektrik, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

Keban elektrik, kendisine bağlı kuruluşlar veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır keban elektrik, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten keban elektrik veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla keban elektrik’e ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb. dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca keban elektrik mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir. 18 yaşından küçüklerin, keban elektrik internet sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından keban elektrik sorumlu tutulamaz.