Gizlilik

Keban Elektrik – Elektronik Mühendislik Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Bu bildiride bundan böyle “keban elektrik” olarak anılacaktır), ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

Keban elektrik, bu bilgileri; Size basılı yayınlar/yazışmalar veya elektronik posta ile basın bültenleri ve bildirimler göndermek için kullanacaktır.

Kişisel bilgilere sadece yetkili keban elektrik çalışanları ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Keban elektrik, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), internet sitesini iyileştirmek ve genel olarak kullanıcıları hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla toplar. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Keban elektrik, internet sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, keban elektrik gizlilik ilkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.